NATO garantijas

24

Komentāri (24)

west 27.07.2016. 20.31

Bija cerība uz republikāņiem, bet diemžēl viņiem atradās tikai populists un āksts, ko piedāvāt tautai.

Bet ne jau tas ir galvenais. Pat ja šo klaunu ievēlēs, nevajag aizmirst, ka visi prezidenti vieni paši neko nelemj. Prezidenti paši vispār neko nelemj. Priekš tā ir “komanda”, kura kalpo kā starpnieki starp prezidenta izbāzeni un īstajiem pasaules lietu kārtotājiem. Kas ir īstie ? Tie paši, kuri visus iepriekšējos gadu tūkstošus. Tie, kuriem ir ļoti lielā nauda un kuri to regulē.

Jeb tagad kaut kas ir mainījies un pasaulē pēkšņi zudusi tūkstošgadīgā lielās naudas vara ?

+2
0
Atbildēt

0

moonlight 27.07.2016. 09.55

Ņemot vērā to, ko jau pastrādājuši prokremliskie lopi, demokrāti: Rūzvelts, Kenedijs un Obama un latviešu tautai naidīgo organismu: VVF, Zatļera un Streipa, sacelto histēriju, mums, protams, labāk būtu Tramps.

+1
-3
Atbildēt

0

Ēriks 26.07.2016. 23.49

VVilums,Vitalisvita,- bet ja precizējam, tad uz jautājumu – vai ASV aizstāvēs Baltijas valstis pret Krievijas uzbrukumu, – viņš atbildēja apstiprinoši: “If they fulfill their obligations to us, the answer is yes.”

+3
0
Atbildēt

0

vvilums 26.07.2016. 21.31

“Tātad Tramps un viņa atbalstītāji neuzskata, ka līgumi ir saistoši”

Ukraiņi uzskatīja ka piecu lielvaru parakstītais Budapeštas memorands par valstisko veselumu ir kā “NATO 5. pants”, bet beigās tikai pašu varonība un patriotisms izglāba valsti no pilnīgas iznīcības, nevis līgumi. Tā pat arī mums 2% aizsardzībai no IKP ir sen bijis jānodrošina, nevis jāpaļaujas uz līgumiem, par ko Tramps mums apkaunojoši, bet taisnīgi un pamatoti “iemeta sejā”.

+5
-2
Atbildēt

1

    vitalisvita > vvilums 26.07.2016. 22.53

    Tieši tā! Un te nav ko piebilst.

    +1
    -1
    Atbildēt

    0

Aivars 26.07.2016. 18.10

Kopš Pasaules kariem pasaule ir krietni mainījusies. Un kopumā kļuvusi mazāk vardarbīga. Kaut ziņas raibas no virsrakstiem par šaušanām un terora aktiem, tajos iet bojā nedaudz cilvēku, ja salīdzina ar mirušo skaitu 20.g.s.karos un nāves nometnēs. Es domāju, ka nekādu lielu karu vai citādu slaktēšanu nebūs(Rietumu pasaulē.Musulmaņu valstis savā starpā un Āfrikā varbūt būs, vēl nav izauguši)

Bet būs visādas protesta kustības un politiska šūmēšanās,un krīzes, kur izlādēsies spriedze sabiedrībā. Visādu glumu un melīgu politiķu runas visiem apnikušas, arī Latvijā.

+4
-1
Atbildēt

0

Anonīms 26.07.2016. 17.32

Piemēram, es patiešām šausminos par to, kas notiek Turcijā , no otras puses – mēs tacu visi zinām, kas ir noticis ar Lībiju un Irāku, pēc tam, kad tur tika ar kara lidmašīnām atvesta brīvība …es pilnīgi saprotu tos turkus, kuri ir gatavi pieciest Erdogana sultānam līdzīgos izgājienus zinot, cik vienkārši un viegli ir iespējams iznīcināt veselu valsti un sabiedrību …

+1
-3
Atbildēt

0

Aivars 26.07.2016. 16.02

Izklausās diezgan draudoši priekš Baltijas valstīm. Un vēl nepatīkamāk, ka arvien vairāk gudru cilvēku raksta, ka Trampu ievēlēs. Notiks apmēram kā ar Brexit – protesta balsojums un populista uzvara.

Nu bet tālāk kas būs? Man liekas, ka nekas briesmīgs nebūs. Viena lieta ir populistu muldēšana pirms vēlēšanām, un cita lieta ir nepieciešamības diktēti gājieni pēc tam. Domāju ka būs apmēram kā ar Ciprasu Grieķijā – pēc uzvaras bija spiests aizvērties, aizmirst savu populista muldēšanu un rīkoties saprātīgi. Arī Lielbritānijā pēc Brexit kas līdzīgs – uzvarēja, bet tagad muldētāji aizvēruši mutes un pagājuši maliņā.

+6
-2
Atbildēt

3

    Anonīms > Aivars 26.07.2016. 17.30

    tad , kas par šādu situāciju ir atbildīgi ? Vai ne tie savās privilēģijās un pārākumā aptaukojušies politiķi, kuri ir pie varas šobrīd ?

    Kā sākās Pirmais pasaules karš ? Ar prieka un uzvaras maršiem visās galvaspilsētās – visiem bija skaidrs – atliek aiziet uz karalauku -sadot pa purnu neliešiem un …. rezultāts – miljonu kapi ….

    Un tomēr – neredzu risinājumu …

    +2
    -4
    Atbildēt

    0

    J.Biotops > Aivars 27.07.2016. 08.31

    „…aptaukojušies politiķi, kuri ir pie varas šobrīd…: uz viņus izvirzījušās tautas. Precīzāk – vispirms tautas.

    Tieši „izvirzījušās” – tas ir ilgstošs process, ne tikai skaļa publiska darbošanās, ko vispirms iespaido sabiedrības noskaņojums, uzskati, pašapziņa, atbildības līmenis, attieksme pret pašorganizēšanos, gaidas no politikas u.t.t. „Ievēlēšana” – tikai tā noslēgums. Kāda tauta, tādi politiķi. Spogulīt, spogulīt…

    Ai, es nu gan neesmu ne pie kā vainīgs, jo tur tie… nu viņi…

    +3
    -1
    Atbildēt

    0

    Dr. Bērziņš > Aivars 29.07.2016. 00.58

    Cilvēki tic visādām glupībām, ko viņiem pirms vēlēšanām sola. Un pēcāk ir figa. Nevajag balsot par klauniem un vēl mazāk vajag balsot par zagļiem.

    +1
    0
    Atbildēt

    0

Valdis Eiserts 26.07.2016. 13.41

Tramps uzskata, ka vēl briesmīgāki kodolieroči kļūst neparedzamas uzvedības ČEMODĀNIŅA nesēja rokās, kā tas ir Puķina gadījumā. Ja viņu ievēlēs, prezidentam nāksies uzzināt, ka Puķina ČEMODĀNIŅŠ sen sarūsējis un populistiskais excentrisms beigsies,

+2
-2
Atbildēt

3

    Anonīms > Valdis Eiserts 27.07.2016. 10.57

    Tas ir par tevi esiertiņ

    http://apollo.tvnet.lv/zinas/uz-slieksna-musu-iznicibas-scenarijs/738108?utm_source=inbox&utm_campaign=news&utm_medium=newsbox

    Liela daļa cilvēku dzīvo maldos, jo:

    Skatās tikai uz tagadni, nevis pagātni vai nākotni.

    Redz tikai to, kas notiek tuvākajā apkārtnē, nevis to, kā notikumi saslēdzas globāli.

    Nelasa, nedomā, neapstrīd vai neuzklausa pretējus viedokļus.

    Radi cilvēkiem sajūtu, ka ir zaudēta kontrole pār valsti un nākotni, un viņi meklēs grēkāžus, bet tikmēr harizmātisks līderis «notver» tautas noskaņojumu un norāda uz grēkāzi. Viņš izmanto nekonkrētu retoriku, «uzkurbulējot» dusmas un naidu. Drīz vien masas sāk apvienoties un rīkoties bez jebkādas loģikas, līdz šis veselums kļūst neapturams.»

    Tā darīja ne tikai Hitlers, bet arī Musolīni, Staļins, Putins, Mugabe un daudzi citi. Mugabe vispār ir «ļoti labs» piemērs. Viņš sakūdīja nacionālu naidu pret balto minoritāti, kam piederēja zeme (kuri bija arī vienīgie, kas zināja, kā vadīt fermas), konfiscēja viņiem īpašumus, lai ar populistisku žestu nodotu tos cilvēkiem. Tas viss beidzās ar to, ka tika sagrauta ekonomika un lauksaimniecības nozare, bet cilvēki cieta badu. Arī Padomju Savienības un Ķīnas komunistu izraisītie badi šeit ir minami kā piemēri. Šķiet prātam neaptverami, ka cilvēki varētu radīt situāciju, kurā desmitiem miljoni cilvēku mirst bez iemesla, taču mēs to darām atkal un atkal.

    0
    -4
    Atbildēt

    0

    Valdis Eiserts > Valdis Eiserts 27.07.2016. 11.19

    Atrodiet nodarbi, kas neparedz vārtīties manā priekšā.

    +1
    -1
    Atbildēt

    0

    Anonīms > Valdis Eiserts 27.07.2016. 12.14

    pats nevārties un nespamo savu kultmarksismu pa piecām reizēm !

    +1
    -2
    Atbildēt

    0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam