Vismaz viens no atbildīgākajiem mājasdarbiem ir izpildīts.Gribētos jau piebeigt astoņkāji pilnībā,bet šo eksāmenu tagad būs smagā ceļā jānokārto prokuratūrai.Bet par teritorijas norobežošanu-prieks ka tas ir izdevies.Tagad būs interesanti pavērot kā viens otram rīkli pārgrauzīs,vainīgo meklējot.Stendžas vietā tagad laikam reti kurš gribētu būt.
Hallo! Mārtiņ? Klausies-mums te kreatīvā fiška ienāca prātā.Sameklē oskaru,un saki ka ir haltūriņa.Jā,internetā.Nē,jālamā Āboltiņa nebūs.Šiem mājaslapu zini? Pagaidi! Neko tur nerakstīt! Būs jāhako.Nē-mūsējo.Tāpēc ka tā vajag.Jā-atpakaļadresi arī vajag.Davai,veiksmi.Man vēl dzinčam jāuzzvana.Dzintar? Negulēji vēl? Jā,steidzama.Man te ienāca ziņas,ka eži gatavo uzbrukumu mājaslapai.Jā,reinis ir kursā.Rīt būs jāsasauc sēde.Nē,par mediju likumu.Šitā interneta visatļautība vienreiz ir jāizbeidz.Rīkojies!
Tā.Oskar,Tu? Nu kā šovakar veicas? Koo?! Nē,otrādi!!! Stulbeni,ko tu izdarīji!
Floridā laikam neviens nespēja apmaksāt tik pieredzējušu speciālistu.Jaunā komanda gan varētu spēt,tāpēc būsi,Vili,kā reiz laikā ieradies.Līdz pilnībā nokomplektētai gan vēl tikai Zīgerista pietrūkst.Nez,kur tas aizgulējies?
"Tev nebūs Tā Kunga, sava Dieva, Vārdu nelietīgi valkāt, jo Tas Kungs neatstās nesodītu, kas Viņa Vārdu nelietīgi valkā." (2. bauslis)
Nolasi to saviem PLL partneriem,Pujat,un gatavojies pievienoties elles liesmās :) Un ielās maršējošu šleserjūgendu,kuru ideoloģisko bāzi uzturēs melnsvārči,arī mums nevajag.
Kā Ir.lv atzina LPP/LC Saeimas frakcijas vadītājs Andris Bērziņš, izveidojot vienotu politisko bloku, abas partijas “sāk pierast pie ciešākiem kontaktiem, nekā tas ir bijis līdz šim”.
----
Tas jau vien ir ko vērts.Ar kopējiem publiskiem un nepubliskiem rautiem pāris desmitgažu garumā nepietika? Pie reizes arī melnās kases vajag sapludināt.Ka nesajūk un nesanāk kā Emsim.
Brīdis pēc ģenerālmēģinājuma.Ušakovs ar šlosi netraucēti fīrējas pa domi,50 000 saprotoši gaida debesmannu,vēl kāda daļa pauž viedokli virtuvē,bet bukmeikeri gatavojas sezonas naglai.Daini,tavam eksperimentam ir visas iespējas piepildīties,ja vien pārējā,gulaša aprēķinos neietilpstošā lv daļa,pēkšņi neizdomā parādīt,kur vēži un pingvīni ziemo.
Betij,nav obligātas pozitīvas padomju laiku atmiņas.Daudziem pietiks ar "pareizi" pasniegtu kampaņu avīzēs,pagasta deputātu organizētām ekskursijām,un Verzes ģīmi televīzijā,lai pateicīgi aizietu nobalsot par tiem labajiem cilvēkiem,"kuri tik ļoti par mums rūpējas".Un ja neizdodas pārliecināt,tad manuprāt mazākais ļaunums būtu,ja nebalsotu nemaz.Cik ir nācies runāt ar vecāko paaudzi,tad vismaz daļa vieš optimismu,saprotot no kurienes vējš pūš.Bet diemžēl tie,kuri cīnās par izdzīvošanu,aiz spītības vai vienkārši naivas bezcerības aizies nobalsos par tiem,"kuri nekad pensijas neaiztiks".Un otra grupa,uz ko biju tēmējis,būs tie,kurus darba devējs,izmaksājot kādu aliņu,"palūgs" aizstaigāt līdz iecirknim,vai arī Vasjas domubiedru klubiņš,kas garāmejot ieskries atdot balsi par lembi,jo šamais māk gan zagt gan citiem dot.Laukos un mazpilsētās neviens 'IR' nelasa un notikumiem līdzi neseko.Tur domāšana ir tāda kāda tā ir.
Labāk tomēr,lai daļa sēž mājās,nekā,par alus bundžu vai banānu,nobalso par "to tur no plakāta".Ja māk pamatot savu izvēli,tad tas ir mazāk bīstami,un ir jēga iet balsot.Pārējos,īpaši vecāko paaudzi,vajadzētu turēt tālāk,vadoties pēc teiciena: "Ja gribi ietekmēt vēlēšanu iznākumu,tad tajā dienā noslēp vecāku pases." Par laimi savus būšu pārliecinājis balsot atbildīgi,un to nevajadzēs darīt :)
Ja pieiet Alekša secinājumiem vēl kritiskāk,tad:
TV3 - nekādas dižās aktivitātes neizrāda,un arī neizskatās ka varētu izrādīt.Tik vien ir,kā tas īsais ziņu apskats."Nekā Personīga" atvaļinājumā,un neko daudz jau rudenī vairs neiedzīs.
Delfi - atgādina lielu izgāztuvi,kuru kontrolē ne tikai milzīgs bars aprobežotu komentētāju,bet arī pa kādai stingrākai ķepai,ja pārāk nostāsies pret gulaša ideoloģiju.
Streips - raidījuma formāts nedod nekādas iespējas izpausties.Jāuzklausa rutīnā iegrimušu žurnālistu pārdomas bez piebildēm un secinājumiem(lai kots atkal nesāk aurot).
Domburs - noguris un apsver iespēju tīt makšķeres.Neko citu jau arī darīt vairs neatļaus.
Zanderkleksis - savulaik jau ar pingvīniem mēģināja stāties varai ceļā.Ātri aplauza,un tagad tikai var ironizēt un piesardzīgi izklāstīt savu viedokli,ja kāds vispār aicina un uzklausa.
Tā ka nekas mums nav palicis.Varēsim krist bezdibenī apskaidroti un bez ilūzijām :)
Tonij-ne viens ne otrs,bet ja atbildīgie dienesti klusē,tad kādam ir viņi jāpadzenā.Te derētu Repšes tvēriens.Žēl ka lācītis gan mums tāds mierīgs patrāpījies,bet sveicu dzimšanas dienā un novēlu izdošanos,ja ne tagad,tad vismaz nākotnē,iztīrīt valsts pārvaldi no parazītiem,un nelocīties līdzi bariņam parādos esošu "valsts glābēju" interesēm.Tauta atbalstīs :)
Savas spējas sabiedriskajās attiecībās Jezdakova jau spoži nodemonstrēja,stostoties domburšovā par savu līdzatbildību Neo lietā,un mūkot no "Nekā personīga" komandas.Kāpēc ieņēmumu dienesta vadībā vispār būtu jāatrodas personai,kas,maigi izsakoties,izskatās pēc pilnīgi nekompetenta trekno gadu ierēdņa? Kāds varētu pateikt,kāds ir viņas ieguldījums un paveiktais,ja neskaita atlaisto darbinieku skandālu?
Aizvien jautrāk.PLL kampēji caur visādiem kotiem un cukurgailīšiem aizvien atklātāk cenšas pārvērst sabiedrisko TV par LNT 2,bet neviena atbildīgā institūcija pat neiepīkstas.Te tā kā vajadzētu pamosties premjeram,un sākt pieņemt kādus mērus.Ja nepamožas,tad vismaz žurnālisti solidarizējaties,un pierādiet,ka ir mugurkauls,un nekādas pakļaušanās nebūs.Pieprasat steidzamības kārtā izskatīt Kota un Gailīša atstādināšanu,kā arī prokuratūras un drošības iestāžu viedokli un rīcību.Nevar būt ka 4. vara jau ir tik nespējīga,ka neizdosies neko ietekmēt :)
Ir jau Māri,ir pamats nostaļģijai.Nav jau vairs tie laiki,kad varēja deputātu kandidāti kopējos rautos ar baņķieriem kaviāru ēst,izplenderēt valsts īpašumus un jahtot pa okeāniem.Skrejlapiņas ar neviens vairs nekaisa.Neko darīt.Jādzīvo kā ir.
Ja jau citi,tad es ar pasapņošu.Sēdināšanas vietā manuprāt daudz izdevīgāk būtu praktizēt valstij nodarīto zaudējumu pilnu aprēķinu un pilnīgu mantas konfiskāciju-īpašumus,kontus,ieņēmumus no saimnieciskās darbības un visu pārējo,kur vien attiecīgajai personai iespējami kādi ienākumi.Ja tas nenosedz atgūstamo summu,piemērot beztermiņa piedziņas laiku.Kā arī uzlikt mūža aizliegumu ieņemt jebkādus amatus valsts un pašvaldību iestādēs.Valsts nošautu 2 zaķus vienlaicīgi: 1) Būtu motivācija izskaust ekonomiskos noziegumus un papildus ieņēmumi 2) Negodīgi ierēdņi slaucītu ielas un domātu kā norēķināties ar valsti,nevis strādātu tās pārvaldē,mēģinot izshēmot kārtējo miljonu.Tikai neviena valdība pie mums nekad uz ko tādu neparakstīsies :)
Austriešiem ir liela pieredze pirkt grūtus aktīvus, tie tiek iztīrīti, sakārtoti un pārdoti gala pircējam.
-------
Malači.Arī jau no deviņdesmitajiem ir šajā biznesā?