IR

0ddaf6f9dd09b3ab4d44b3d763d6e9c2

Kukainīts

Pievienoja viedokli pie raksta Ģenerālprokurors neatļauj Urbanovičam tikt pie valsts noslēpuma 22.februāris 2012 20:00

Igaunijā apcietināts vēl viens Igaunijas pilsonis, kurš gribējis Krievijas FSB pārdot slepenu informāciju.

Vienā tekstā divreiz "prezentēs". Kas jums šitos gabalus raksta?

Pievienoja viedokli pie raksta Muižnieks: atteikšanās uzrunāt Latvijas krievus krieviski ir kļūda 7.februāris 2012 20:42

Tā kā Latvija nemēģināja risināt deokupāciju, vai okupācijas seku likvidēšanu, pēc starptautiski pieņemtiem likumiem, t.i. savulaik piekāpās ASV spiedienam, atstāt daļu okupantu pēcteču tur, kur viņi bija, vai nu vispār šo jautājumu necilāt, tad nu Eiropa tagad arī nevēlas ķēpāties ar liekām problēmām, un tā spiež Latviju šos cilvēkus nostabilizēt tur, kur viņi ir, kas no Rietumu puses, ir tikai loģisks solis.

Mēs latvieši paši tam neesam pretojušies un ari tagad ļaujamies. Žēl.

Pievienoja viedokli pie raksta Mūžībā aizgājis bijušais kriminālpolicijas šefs Aloizs Blonskis 30.janvāris 2012 17:41

Šādiem cilvēkiem būtu bijis svarīgi rakstīt savas atmiņas, atklāti par aizgājušo laiku, lai nākamajām paaudzēm būtu ko mācīties.

Lai vieglas smiltis.

Pievienoja viedokli pie raksta Somi nespētu saprast 11.janvāris 2012 21:26

Kāpēc tikai "caur puķēm" pateikts, ka somiem NATO neliekas vajadzīga? Ko nozīmē "saprot, no kuras puses pūš vejš"?

Pievienoja viedokli pie raksta Infografika: Iztikas minimums 7.decembris 2011 12:43

Par valodu.

Kāpēc mums tik ļoti patīk lietot šos padomismus: trikotāžā (piedevām virsējā) un galantērija?

Pievienoja viedokli pie raksta Okupācija bija. Kas to īstenoja? 21.septembris 2011 22:09

Latvijas okupācija starptautiski atzīta jau sen!

Jau 1960. gadā Eiropas Padomes Parlamentārā asambleja konstatēja Latvijas militāro okupāciju.

assembly.coe.int/Main...

vip.latnet.lv/lpra/ok...

Pievienoja viedokli pie raksta Infografika: Kā Saeimas vēlēšanās balsoja ārzemēs 21.septembris 2011 00:34

Šeit interesants video par elektronisku balsošanu: www.ted.com/talks/dav...

Pievienoja viedokli pie raksta Dancis 20.septembris 2011 12:16

Es gan ierēcu, super laba karikatūra!

Pievienoja viedokli pie raksta Saruna ar grafikas dizaineri Kirilu Kirasirovu 19.augusts 2011 14:44

Ļoti laba intervija ar Kirilu. Bija interesanti klausīties viņa teiktajā. Paldies!

Pievienoja viedokli pie raksta Ratko Mladičs draud Hāgas tribunālam ar badastreiku 6.jūnijs 2011 15:21

Jā, šī lieta ir samērā divkosīga un IR diemžēl par to publicē tikai tādus pavieglus "mainstream" rakstiņus.

Iesaka rakstu Tautas vēlēts prezidents? 1.jūnijs 2011 02:20
Pievienoja viedokli pie raksta Šāvējs uzvedies bravūrīgi, stāsta traģēdijas liecinieks 21.februāris 2011 13:41

Padomājiet, kāpēc Latvijā ir tāda vide, kurā kautkas tāds ir iespējams?

Es Aigaru pazinu, viņš bija viens no lādzīgākajiem, labsirdīgākajiem latviešu cilvēkiem, kādus biju saticis.

Pievienoja viedokli pie raksta VL-TB/LNNK par prezidentu vēlas cilvēku ar stingrāku nostāju 13.februāris 2011 00:29

VL varētu labāk padomāt par savu vizuālo tēlu. Kāpēc jāvelk tie melnie uzvalki un melnās kaklsaites? Ļoti atgādina neonacistus. Tas nav gudri.

Pievienoja viedokli pie raksta Latvijas Radio: pasūtīta Strīķes slepkavība 5.februāris 2011 15:46

Atbalstot Strīķes kundzi, es būtu gatavs iet demonstrācijā un celt barikādes!

Skatīt vecākus ierakstus