IR

De010bd572715dd94122236df136223e

aldis

Domubiedri (0)
Pievienoja viedokli pie raksta Ēlerte: Atlaišanas iemesla arguments ir "aiz matiem pievilkts" 15.maijs 2012 09:43

Ja kārtīgu veču deficīts, dāmu kari ik pa laikam ir normāla parādība.
No bērnības atceros, kā čigāns vienu aiztrieca uz vienu stacijas uzgaidāmās telpas galu, otru uz otru. Bet arī tad mierā nelikās. Uzgrieza muguru, uzrāva lindrakus un viena otrai rādīju pliku pakaļu.

Pievienoja viedokli pie raksta DP: Krievijas īstenotā tautiešu aizstāvības politika palielināsies 2.maijs 2012 17:08

Pirms astoņdesmit gadiem cita lielvara reizē ar bruņošanos uzsāka nesamērīgu ārvalstīs dzīvojošo tautiešu aizstāvību. Rezultātā tieši tautiešu izrādījas lielākie cietēji.

Pievienoja viedokli pie raksta DP: Krievijas īstenotā tautiešu aizstāvības politika palielināsies 2.maijs 2012 16:50

Šādas Krievijas aktivitātes padara problemātisku atbalstīto tautiešu atrašanos valsts drošības struktūrās un automātiski nozīmē otrās šķiras pilsoņu kontingenta organizēšanu Latvijā.

Pievienoja viedokli pie raksta Kad sliktu ziņu trūkums ir laba ziņa 1.maijs 2012 10:29

Starp ikdienas mēstulēm īenāca arī šada, izskatās, no tipiska Latvijas ekonomikas cēlāja.
---------------------------
Labdien!
Mekleju, kur aiznemties nedaudz naudu pirms svetkiem. Skatos, kur varetu aiznemties pirmo reizi, lai nebutu jamaksa procenti. Esmu jau aiznemies Atrais.lv, E-finance.lv, Sms-krediits.lv, ..... bet kur veel aizdod naudu? Varbut ir kada lapa, kur var redzet vel kadu krediitdeveju?
Andis

Pievienoja viedokli pie raksta Putins nosauc Krievijas turpmākos uzdevumus 12.aprīlis 2012 08:50

Ja krievvalodīgie tautieši aizbrauks, kurš pildīs slepenājā protokolā rakstīto?

Pievienoja viedokli pie raksta Krievijas ĀM: referenduma rezultāts būtu cits, ja balsotu nepilsoņi 20.februāris 2012 09:19

Krievijas rezultāts būtu cits, ja balsotu ķīnieši

Pievienoja viedokli pie raksta EK uz laiku aptur ES fondu maksājumus Latvijai 28.janvāris 2012 13:05

Kā konkurētspējas celšanai paredzētā ERAF naudu tiek virzīta konkrences kropļošanai, varat skatīt izgudrotaju-diena.lv/
Turpat blakus video skatāms, kāpēc dienvidaustrumu Āzijā nekādas krīzes nav

Pievienoja viedokli pie raksta Vīķes-Freibergas vadītā darba grupa kritizē Ungāriju, Franciju un Itāliju 26.janvāris 2012 12:39

Vai gadījumā iepriekš necerēji, ka buržuāziskajam nacionālismam nekad nebūs vairākums?

Pievienoja viedokli pie raksta Aptauja: ceturtā daļa pilsoņu referendumā gatava balsot par krievu valodu 26.janvāris 2012 12:27

- Pareizi, Reini, esat sapratis.
Plašā straumē Krievijas melu un zagšanas kultūrā Latvijā ieplūda pēc 1949.gada marta izvešanām un kolhozu dibināšanas. Bez zagšanas un melošanas vairs izdzīvot nevarēja. Vāciešu ievestie un vēlāk iebraukušie krievi iemācīja, kā tas darāms.

Pievienoja viedokli pie raksta Vīķes-Freibergas vadītā darba grupa kritizē Ungāriju, Franciju un Itāliju 26.janvāris 2012 11:14

- varu Ino piekrist tikai daļēji.
VVF pirmā no augšējā gala norādīja uz tiesnešu ķēķi, pirmā uzkāra Domokla zobenu īstajā vietā un pirmā norādīja uz Kriminālprocesa likumu kā Latvijas nelaimju sakni

Pievienoja viedokli pie raksta Aptauja: ceturtā daļa pilsoņu referendumā gatava balsot par krievu valodu 26.janvāris 2012 10:55

Referendums nav pret krievu valodu.
Referendums ir pret Krievijas politisko un biznesa kultūru ar meliem un zagšanu, kura reizē ar krievvalodīgajiem ienākusi Latvijā.

Pievienoja viedokli pie raksta Uz Saeimu apstiprināšanai NEPLP virza piecus kandidātus 26.janvāris 2012 10:41

Izskatās, būsim atbrīvojušies no horizontālā taimkoda pakalpojumiem

Pievienoja viedokli pie raksta Aisberga redzamā un neredzamā daļa 21.janvāris 2012 19:13

Skatoties no PSRS gados mācīta skolotāja skatu punkta, eksministrs ne zemūdens daļu, ne pašu aisbergu tā arī nav pamanījis. Gados, kad viss uzsvars tika likts uz ļeninisko principu - mācīties, mācīties un velreiz mācīties, dabas resursiem bagātākā impērija neko konkurētspējīgu pasaules tirgum piedāvāt nespēja. Jautājums - kāpēc?

Daba nav sekojusi marksisma teorētiķiem. Ar radošu dzirksti dzimst tikai neliela cilvēces daļa. Lielākajai daļai piemērotāks rutinas darbs pie konveiera, pie radošo veikuma tiražēšanas. Protams, valstij jādomā par abiem, tikai akcents liekams uz radošo mazākumu. Tie bija ar radošo dzirksti apveltītie, kuri būvēja pirmos auto, pirmās lidmašinas, pirmos datorus. Tie bija ne mazāk talantīgi, kuri izdomāja tehnoloģijas un darba organizācijas, lai šos brīnumus tiražētu par konkurētspējīgām acenām, un nodarbinātu pārējo sabiedrības daļu par konkurēt spējīgām algām. Lai tas notiktu, no valsts jāprasa ne algas skolotājiem, ne pabalstus bezdarbniekiem utt, utt. No valsts vispirms jāprasa GODĪGUS SPĒLES NOTEIKUMUS.

Ja nesamērīgi liels īpašumu un kapitālu īpatsvars, kuri nonāk visa veida prihvatizētāju, latviski, zagļu rokās, nekādi profesionālās izglītošanas plāni (protams, arī tādiem jābūt) produktivitāti un konkurēt spēju necels. Zagļiem radošums nepiemīt. Tāpēc arī zog. No iguņiem vispirms jāmācās, kā atbrīvoties no korupcijas.

Pievienoja viedokli pie raksta Latweets 14.janvāris 2012 13:14

Izskatās, par referenduma tiesiskumu lems Satversmes tiesa. Ļoti gribētos cerēt, ka tiks ievērots gan Likuma burts, gan Gars (pēdējo gandrīz jau esam aizmirsuši).
Kāpēc referendums tiek rīkot? Ne jau par krievu valodu kā otru valsts valodu. Iniciatori patieso mērķi nebūt nav slēpuši - ar spiedienu, ar tautas tracināšanu, ar draudiem par Biškeku iekļūt valdības koalīcijā. Iekļūt ne tā, kā demokrātiskā valsti tas pieņemts, ar atbalstu tautas vairākuma izvēlētai politikai un valsts pārvaldes modelim, bet realizējot mūsu austruma kaimiņa politiskās kultūras principus.
Ļoti gribētos cerēt, ka Satversmes tiesai pietiks saprāta atšķirt tiesiskumu no demagoģijas un atsijāt graudus no pelavām.
Visiem, arī Ušakova kaķiem priecīgu pirmo ziemas dienu.

Pievienoja viedokli pie raksta Pārdomas un priekšlikumi ekonomikas attīstībai pēc diviem pasākumiem 17.decembris 2011 16:19

Kam vajadzīga virspusēja pačalošana par tēmu bez mazākās sasaistes ar reāli notiekošo Latvijā?
Varbūt pamēģiniet salīdzināt Latvijas attīstību pēc neatkarības iegūšanas bez Eiropas struktūrfondiem SVF aizdevuma miljardiem un tagad - pēc atgūšanas. Salīdziniet kaut vai "LATVIJAS AGRĀRĀ REFORMA - 1930 - 743 lpp. PIELIKUMI 208 lpp" ar šodienas reformētāju tukšajām pļāpām un pajautājiet sev - kāpēc tā?

Skatīt vecākus ierakstus