Ļoti trāpīgi teikts. :) Plusiņu jau ieliku.
Vai tas mainītu lietas būtību? Tie joprojām būtu apkārtējiem kaitīgi slima suņa murgi...
Jāpiekrīt saprāta balsij - saprāta veselībai pavisam kaitīgs notikums.
:)
Palasīju. Jā, jāpārformulē. Vai pareizi būtu - kas īpaši personisks PAR Positivus? "Kents" komentāru skaits par Positivus tēmu ir milzīgs - tas taču nedaudz jocīgi,ne?
Viss jau ir labi, tik anonīma komentēšana cieņu neraisa. Īpaši ja ko kritizē (pat ja tiek kritizēts kritizētājs).
Peace.
Mjā, interesanti, kas ir "kents". Spriežot pēc komentāru daudzuma par tēmu "Pozitivus" (pārliecinieties paši - uzspiežiet uz viņa profila saites), viņam ir kas ļoti personisks pret Pozitivus un, šķiet, arī IR.
Žēl, ka viņš mīkstčaulīgi komentē bez sava īstā vārda. Slapstīšanās godu nedara. Ha.
Pats šogad festivālu neapmeklēju - divu mēnešu vecās meitas dēļ.
Citādi noteikti būtu apmeklējis. Pirmkārt - tusiņš un pozitīvi lādēti, komunikācijā tīkami cilvēki. Otrkārt - mūzikas pēc (pagājšgad gadā, piemēram, priecājos beidzot redzēt bērnības elku Sinaed O'Connor dzīvajā).
Šogad par tur nebūšanu ļoti neskumu - muzikāli tas bija šķidrāks, nekā pagājušogad. Kaut pats nebiju, no visiem komentāriem un viedokļiem, kam uzticos, šķiet, Bankovskim ir zināmā mērā taisnība.
Šo rakstu gribētu vērtēt kā modinātāju - nākamgad šādi darbojoties cilvēku plūsma ies mazumā. Kritiku viņš uzrakstījis ir pēc koncerta, nevis pirms - kritiku nemazināja apmeklējumu. Bez kritikas ar nevar.
Saprotu arī organizatorus - līdz šim gadam šis nav bijis milzīgi pelnošs pasākums. Novēlu nākamgad spēt panākt abus - gan saturīgu programmu, gan labu finansiālo rezultātu.
Ļoti, ļoti vēlos, lai festivāls aug kā laba tradīcija!
Pats patiešām centīšos palīdzēt kā varu - manā gadījumā ar sponsoru pārliecināšanu!