IR

Personīgie Blogi

Āzis par dārznieku 1

Jau vairāk nekā pāris mēnešu garumā savos komentāros par NEPLP kompetenci un reputāciju esmu norādījis uz Ivara Zviedra portālu www.ruvenietis.lv.
Ajax-loader Andris_dukurs_04-galery_main
  • Andris_dukurs_04-media_thumb
  • Andris_dukurs_04-media_thumb
rujienasmetals 8.marts 2013 01:15


Pagājušā gada pavasarī uzdūros kādam rakstam šajā portālā un konstatēju, ka viena daļa nozagta no www.easyget.lv, otra daļa no Swedbank mājaslapas sadaļas „Mākslas kolekcija”. Zvanīju uz mājaslapā norādīto kontakttelefonu Ivaram Zviedrim un informēju par pārkāpumiem. Publicēju rakstu vietējā avīzē „Rūjienas Vēstnesis” par to, ka šajā interneta vietnē pārpublicēts ne tikai viens konkrētais raksts, bet bez atsaucēm un autoriem ir lielākā daļa rakstu, zogot no citiem portāliem un mājaslapām citu žurnālistu radītu darbu, nedaudz to papildinot ar savu informāciju. Un izveidojas īsts mediju „veiksmes stāsts”.

Cerēju, ka pēc manas publikācijas visas nelikumības būs ar steigu novērstas, taču pagājis gandrīz gads un viss zagtais materiāls stāv, kur stāvējis. Vienīgais labums, ka kopš manas publikācijas avīzē jūnija sākumā šajā mājaslapā nav nākuši klāt jauni pārkāpumi.

Kāda var būt kompetence cilvēkam veidot Latvijas sabiedrisko mediju, ja viņš atbalsta intelektuālā īpašuma zagšanu, maksā par serveri, kurš uztur šo portālu? Varbūt tā ir pārāk liela varas apziņa, kas šādi diktē rīkoties Ivaram Zviedrim.

Andris Dukurs, metālmākslinieks

Ieteikt šo rakstu? Jā(0)

Populārākie viedokļi

rujienasmetals ruvenietis.lv/index.p...

šis ir viens no rakstiem.šai publikācijā apzagti uzreiz 5 autori.
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  8.marts 2013 01:25

Pievienot viedokli →

Rounded_image_box_gray

rujienasmetals

Ieteikt:
Share-twitter Share-draugiem Share-facebook Add-rss-trans

Categories translation missing: en.article.subcategories.categories translation missing: en.article.subcategories.to_all_categories

Vēl par šo tēmu

Citi šī autora ieraksti Skatīt visus →