IR

Mārcis Štrobinders, bijušais olimpietis 1

 
1-jbs_7336-media_large
Šķēpmetējs Mārcis Štrobinders 1992.gadā piedalījās olimpiskajās spēlēs Barselonā. Tagad viens no labākajiem Eiropas šķēpmetējiem ir viņa dēls Rolands.
Foto no privātā albuma
Gunita Nagle 25.septembris 2013 14:38

Ja kāds izlēmis nodoties profesionālajam sportam, jāizvirza sev visaug-stākais mērķis - piedalīties olimpiskajās spēlēs. Tā uzskata šķēpmetējs Mārcis Štrobinders, 1992.gada Barselonas olimpisko spēļu dalībnieks, kuram tas gads bija zīmīgs ar vēl vienu notikumu. Togad piedzima viņa dēls Rolands, kurš tagad ir viens no labākajiem Eiropas šķēpmetējiem.  

  • Sveiciens!
    Lai tālāk lasītu šo rakstu, Jums jābūt drukātā vai elektroniskā žurnāla Ir abonentam.
    Abonentus laipni lūdzam ienākt.
    Ja vēl neesat Ir abonents, aicinām abonēt. Abonējot elektronisko žurnālu neatkarīgi no abonementa garuma, saņemsiet piekļuvi rakstam nekavējoši.

Populārākie viedokļi

mezavilks Godājamā autore! NAV bijušo olimpiešu. NAV! Nav eks uzvarētāji. Nav VASARAS olimpiskās spēles. Barselonā bija XXV Olimpiādes spēles. Rio būs XXXI Olimpiādes spēles. Olimpiāde IR LAIKA VIENĪBA, kura notiek SPĒLES Trijām Olimpiādēm pasaules karu dēļ spēļu nebija. Marģināla vēlāka piedeva Olimpiādes spēlēm ir ziemas olimpiskās spēles, kurām ir kārtas nummurs. Tas masveidības un visādā cita ziņa , salīdzinot ar Olimpiādes spēlēm, ir otršķirīgas.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  26.septembris 2013 16:33

Pievienot viedokli →

Šonedēļ žurnālā