IR

Infografika: Eiro ieviešanas ieguvumi un sekas 60

Eiropas vienotās valūtas ieviešana ir bijusi teju visu valdību prioritāte kopš Latvijas iestājas Eiropas Savienībā 2004. gadā, taču tikai pēdējo trīs gadu laikā, pārvarot krīzi, valdība Valda Dombrovska (Vienotība) vadībā mērķtiecīgi rīkojusies šā mērķa īstenošanai, informē Valsts kanceleja.
14.janvāris 2013 15:10

Kopš pērngada septembra Latvija izpilda visus Māstrihtas kritērijus, kvalificējoties iestājai eirozonā, un, ņemot vērā, ka sagatavošanās šai pārejai būs viens no svarīgajiem uzdevumiem 2013.gadā, valdības uzdevums ir detalizēti izskaidrot iedzīvotājiem visus ieguvumus un riskus, kas ar to saistīti.

Valsts kanceleja sadarbībā ar Finanšu ministriju un Latvijas Banku apkopojusi informāciju par īstermiņa un ilgtermiņa ieguvumiem un riskiem, kas saistīti ar eiro ieviešanu Latvijā.

Ieteikt šo rakstu? Jā(0)

Populārākie viedokļi

Aigars Propaganda :D
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  31.janvāris 2013 20:12
Elektriķa dēls Riski ir bet tie ir arī ja paliekam pie lata !
 +8  Radius_box_plus Radius_box_minus 3 ATBILDES  ATBILDĒT  9.janvāris 2013 10:40
Ķīps Interesanti, ir tas, ka parādoties kādam argumentam pret eiro, tikko tajā iedziļinās, tā saproti, ka tas ir vai nu balstīts uz iedomātiem faktiem, baumām vai neticību. Sak, ko nu Eurost vai valdība te melo, es zinu labāk...
Tikko Tu paskaties dziļāk, dūmi izklīst un pretargumenti pazūd.

Man personiski šķiet, ka apdomājams būtu iemaksu fakts Eiro fondos. Summa ir diezgan liela. No otras puses - tā ir tā kā apdrošināšana. Var māju apdrošināt, un var to nedarīt.... Par pārejo bilde ir diezgan skaidra.
 +6  Radius_box_plus Radius_box_minus 4 ATBILDES  ATBILDĒT  9.janvāris 2013 13:47

Skatīt visus viedokļus → Pievienot viedokli →