IR

"Radio SWH" jaunajā rīta programmā darbosies arī "BB Brokastu" trijotne 12

Šipkēvics radio jubilejas gadā sola vērsties ar lūgumu pie Rīgas vadības, lai tā iemūžina "Bē Bē Brokastis" vārdu Rīgas sejā
Ufo_fredis_trifanova-media_large
Fredis un Ufo - Radio SWH "Bē Bē Brokastu" balsis. Foto: Evija Trifanova, LETA
4.janvāris 2013 08:30

"Radio SWH" jaunajai rīta programmai būs cits nosaukums, jaunas sejas un idejas, nedaudz atšķirīgs koncepts, bet paliks arī daudz no iepriekšējām "Bē Bē Brokastīm", biznesa portālam "Nozare.lv" atklāja a/s "Radio SWH" valdes priekšsēdētājs Jānis Šipkēvics.

Jaunajā programmā turpinās darboties arī trijotne, kas veidoja "Bē Bē Brokastis" - Fredis (Andris Freidenfelds), Ufo (Kaspars Upacieris) un Andris Zeibots (Andris Bērziņš).

2013.gada 31.janvāris noteikts par populārās rīta programmas "Bē Bē Brokastis" pēdējo dienu radio ēterā, bet jauna rīta programma raidījuma "Bē Bē Brokastis" vietā klausītājiem būs dzirdama no 4.februāra.

Pakāpeniski janvārī rīta programmas "Bē Bē Brokastis" laikā klausītāji tiks iepazīstināti gan ar jaunajiem rīta programmas dalībniekiem, gan jaunumiem, kas būs raidījumā. Klausītāji iepazīs gan jaunus cilvēkus, gan dzirdēs sen pazīstamas balsis, uzsvēra Šipkēvics.

Šipkēvics atzīmēja, ka rīta programma "Bē Bē Brokastis" gan pēc klausītāju skaita, gan pēc finansiālajiem rādītājiem ir visu laiku vissekmīgākā radio komercprogramma Latvijā.

"Fredis un Ufo ir daudz darījuši zīmola "Radio SWH" labā, tāpēc uz radio jubileju vērsīsimies ar lūgumu pie Rīgas vadības, lai tā iemūžina "Bē Bē Brokastis" vārdu Rīgas sejā - vai tas būtu mazas ieliņas, kāda skvēra nosaukums vai piemiņas plāksne uz mājas, kurā agrāk dzīvoja Fredis," sacīja Šipkēvics un uzsvēra, ka raidījums ir ēterā jau 16 gadus, ar to kopā uzauguši ļoti daudzi cilvēki, arī viņa meita, kurai tagad ir 12.

"Radio SWH" valdes priekšsēdētājs nebaidās zaudēt auditoriju, jo pārmaiņu mērķis ir piesaistīt jaunus klausītājus un reklāmdevējus, kā arī uzsvēra, ka jaunumi ir saistīti ar "Radio SWH" 20.jubilejas gadu, un to, ka radio vēlas iet līdzi laikam, pielāgoties auditorijas prasībām, kas ir ļoti mainījušās.

"Latvijā vienmēr ir tā, ka cilvēki raud tad, kad viņiem ir, un arī tad, kad viņiem nav. Kā teica Rainis, pastāvēs tas, kas mainīsies,'' tā Šipkēvics teica par sociālajos medijos izskanējušo viedokli, ka klausītāji ir sarūgtināti par lēmumu vairs neraidīt "Bē Bē Brokastis".

Jautāts, kas klausītājus gaida jubilejas gadā, Šipkēvics norādīja, ka esošie raidījumi paliks, arī Freda vadītā "Mazā Sestdiena", bet, iespējams, parādīsies jaunas radio personības, kā arī katru mēnesi būs kāds pārsteigums, kas sāksies ar jauno rīta programmu februārī.

"Nav labākais finansiālais periods, lai uz jubileju izspēlētu ceļojumu kosmosā ar Ričardu Brensonu, bet domāsim par to, lai klausītājiem katru mēnesi būtu svētku sajūta," tā Šipkēvics.

"Bē Bē Brokastis" darbojas "Radio SWH" ēterā kopš 1997.gada, un tās sastāvs ir nemainīgs - Ufo jeb Kaspars Upacieris, Fredis jeb Andris Freidenfelds un Andris Zeibots - dzejas un prozas pārzinātājs.

A/s "Radio SWH" dibināta 1993.gadā, reģionālie biroji atrodas Valmierā, Rēzeknē, Jēkabpilī, Daugavpilī un Liepājā. "Radio SWH" sāka raidīt 1993.gada 15.maijā.

Pēc sociālo un mediju pētījumu aģentūras "TNS" ziņām, "Radio SWH" 2012.gadā bija 3.vietā pēc klausītāju auditorijas. To apsteidza tikai Latvijas Radio 1, kas bija 2.vietā un Latvijas Radio 2, kas atradās 1.vietā.

 

Ieteikt šo rakstu? Jā(2)

Populārākie viedokļi

svītrkods "...vērsīsimies ar lūgumu pie Rīgas vadības, lai tā iemūžina "Bē Bē Brokastis" vārdu Rīgas sejā - vai tas būtu mazas ieliņas, kāda skvēra nosaukums vai piemiņas plāksne..."
--------
Zinot mēra noslieci izmantot jebkādus līdzekļus sava tēla spodrināšanai, paredzams, ka šāds lūgums ar lielu pompu arī tiktu apmierināts. Bet pans Kleksis varētu uzdot šādu dienas jautāumu: "Vai Radio SWH iesaistīsies SC mēra priekšvēlēšanu kampaņā?"
 +5  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  4.janvāris 2013 10:20
articulus100. lno
Draugi, Vofka Antonovs un Ivars Priedītis atvēra acis.
 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  4.janvāris 2013 11:21
Ķīps BBBrokastis ir pelnījušas iemūžināšanu. Neviens cits raidījums nav tik ilgi un aktuāli pastāvējis.
Tik pats pēdējā laikā vairāk klausījos Skonto, jo BBB joki zem jostasvietas, paredzamība, kļuva kaitinoša. Pārceļot trijotni uz citu raidījumu, tas vienkārši nozīmē BBB raidījuma nosaukuma maiņu. Šīs faceliftings maz ko dos, jo saturs zem pārsega būs tas pats. Tas,spriežot pēc lasīta, būs tikai raidījuma kosmētiskais remonts.
Tāpēc, ja pārmaiņas, tad vajadzētu kardinālas, citādi Fredis, Ufo un Zeibots kā vārījās savā sulā, tā turpinās
 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  4.janvāris 2013 11:56

Skatīt visus viedokļus → Pievienot viedokli →