IR

Jūs pāragri mani norakstāt 3

Centīgi noraidījis šaubas par valdības stabilitāti un eiro ieviešanu, premjerministrs Valdis Dombrovskis labprāt pakavējas pie jautājuma, kādas ir viņa izredzes vadīt Eiropas Komisiju
F64_120921_dombrovskis_024-media_large
Foto — Gatis Gierts, F64
Aivars Ozoliņš, Pauls Raudseps 26.septembris 2012 12:17

Pēc vasaras brīvdienām valdošajā koalīcījā parādījusies spriedze. Gan sabiedrība, gan eksperti izsaka šaubas par vairākiem valdības izvirzītajiem mērķiem un plānotajām reformām. Turklāt pēkšņi uzpeldējis jautājums par paša valdības vadītāja ilgtermiņa karjeras plāniem, tāpēc aicinājām Valdi Dombrovski uz plašāku sarunu.

  • Sveiciens!
    Lai tālāk lasītu šo rakstu, Jums jābūt drukātā vai elektroniskā žurnāla Ir abonentam.
    Abonentus laipni lūdzam ienākt.
    Ja vēl neesat Ir abonents, aicinām abonēt. Abonējot elektronisko žurnālu neatkarīgi no abonementa garuma, saņemsiet piekļuvi rakstam nekavējoši.

Populārākie viedokļi

laurazan Tā vietā, lai uzdotu jautājumu par to, vai valdība atbalstīs eiro ieviešanu, lai gan tauta to neatbalsta, varētu uzdot šādu jautājumu:
tautas vairākums neatbalsta eiro ieviešanu, tomēr labprāt tur naudu eirokontos, labprāt par lieliem darījumiem (nek.īp. pirkšanu, piemēram) naudu ņem eiro, vai tautas vairākums neslimo ar personības dubultošanos?
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  27.septembris 2012 17:47
mezavilks Nesatraucaties, gan jau Grossdeutschland savu auklējumu eiru aisargās.
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  30.septembris 2012 12:15

Pievienot viedokli →

Šonedēļ žurnālā