....zatleriešu svētais sašutums par Štokenberga virzīšanu PV valdē disonē ar viņu pašu rīcību:
..."Februārī ar vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Edmunda Sprūdža (Reformu partija) gādību labi apmaksātajā Rīgas brīvostas valdes locekles amatā ieceltajai advokātei Ingai Antānei, visticamākais, tomēr ir dubulta morāle.
Lai arī publiski Antāne norādīja, ka kā bijusī advokātu biroja Triniti pārstāve sevi atstatīs no Rīgas brīvostas valdes lēmumiem, kas saistīti ar Triniti klienta, Vācijas kompānijas Josef Möbius Bau-Aktiengesellschaft (Möbius) interesēm nepilnus 100 miljonus latu vērtajā Krievu salas projektā, viņa tā tomēr nav rīkojusies.
12.aprīlī notikušajā Rīgas brīvostas valdes sēdē, kurā ticis lemts par Krievu salas projekta īstenošanu, Antāne no balsojuma nav atturējusies. Rīgas brīvostas valdei izskatot jautājumu par Krievu salas projekta īstenošanu, Antāne ne vien iesaistījusies diskusijās, bet arī balsojusi sava bijušā klienta interesēs."

