IR

Putins: Krievija pieprasīs Latvijai un Igaunijai ievērot minoritāšu tiesības

Viedokļi

Plus_opinionKaspars Tas nekas, ka tā ir pašu kaunpilno nepilsoņu statusa nēsātāju izvēle - nenaturalizēties. Tā jau naturalizācijas process ir acīmredzami pārāk vienkāršots, kas jau ir devis iespēju pilsonību iegūt Latvijas valstij nelojālai (Krievijai lojālai) pilsoņu kolonnai, kas sevi identificēja nesenajā referendumā. Jācer, ka ĀM pienācīgi reaģēs uz šo Liliputina kārtējo izlēcienu. Piebilde - fotogrāfs malacis, labi atspoguļoja raksta būtību.
 +29  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  27.februāris 2012 08:25
Ķencis&Pāvuls Baidos, ka prezidentam, kas tiek ievelets pateicoties maksligaii veleshanu procedurai nav seviskji daudz legitimitaates dot padomus demokraatiskaam valstiim. Taapat kaa Krievijas atbalsts Sirijas diktatoram, kursh sobrid turpina slepkavot savus iedziivotaajus ar krievu piegadatiem ierociem, taapat Krievijas riiciiba Gruzijaa, Cecenijaa un veel un veel ... Starptautiskaas sabiedriibas aciis padara so naakamo prezidentu par diezgan apshaubaamu padomdeveeju.
 +21  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  27.februāris 2012 08:31
Krix Mazajam čekistam derētu atgādināt, ka arī KF ir ļoti daudz mazākumtautību, kuru tiesības vispār netiek ievērotas.....bet nu tas tā - patālāk no ES augstajiem komisāriem...
 +14  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  27.februāris 2012 08:37
andrejs_gr Nu, ko nopietni gatavojamies jaunam spiediena vilnim, provokācijām un akcijām vai arī mierīgi "atdziestam", kā te iesaka viens mācītāja kungs? Uzskatu, ka aicināšana uz "atdzišanu" ir vienā ziņā riskanta un var beigties bēdīgi. Mums, protams, nav jābūt agresīviem, nav jākurina naids, uz provokācijām nav jāatbild ar provkācījām - nē. Bet mums ir skaidri jāsaskata draudošo briesmu avoti,jābūt stingriem savā nostājā un rīcībā. Ļoti ceru, ka "atdzišanas" blakne nebus "gan jau būs labi, gan jau kaut kā" noskaņojums cilvēkos, kuri šajā valstī atbild par valstiski svarīgu lēmumu pieņemšanu. Jāsaprot, ka ienaidnieks ir un tas nesnauž!
 +15  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  27.februāris 2012 08:40
Ance Ja godīgi, uz mani šie paziņojumi neatstāj nekādu iespaidu!Pilnīgi nekādu, pat smiekli sanāca:) Pokerfeiss jau neko jaunu nepateica, veca pirmsvēlēšanu dziesma! Pie kam botoksa daudzums sejā runā par nopietnām smadzeņu problēmām-uzbekam maskavā būs jāzin krievijas vēsture un krievu valoda, bet Latvijā vienvalodīgos sovokus spiedīs ar varu pieņemt pilsonību:)? Tie jau būs reāli cilvēktiesību pārkāpumi:)
Bet, ja nopietni, maskas ir kritušas, izgaisojas jauni un jauni Latvijas nodevēji!Skat, cik jauki saliekas puzlis-gabaliņš pie gabaliņa iegulst-izskatās, ka nodevāji brigmanis un vējonis gatavojas pārņemt SC vietu, vai tik tā nav tā politiskā partija kas turpmāk pildīs kremļa trojas zirga lomu!?
 +31  Radius_box_plus Radius_box_minus 4 ATBILDES  ATBILDĒT  27.februāris 2012 08:41
Plus_opinionLoveLove Piekrītu, šie ar reālo situāciju nekā nesaistītie paziņojumi nevar izbrīnīt, gadu desmitiem uzturētā un uzlabotā agresīvas lielvaras propaganda darbojas ar tādu pašu jaudu kā Staļina laikā. Bet attiecībā uz pokerfeisu jāteic, ka pēdējā laikā šķiet, ka kārtis neienāk, kā cerēts un spēlētājs zaudē savaldību:)
 +6  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  27.februāris 2012 10:37
Ciniķis Tu aizmirsi arī zatlera partiju, kas brāļojās ar sc par varītēm mēģināja to ievilkt valdībā. Arī pēc referenduma izsludināšanas zatlera dombrovskis vaimanāja par to, ka sc nav paņemt valdībā.
 +4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  27.februāris 2012 11:08
Ance Tipiņš
ZRP nepieminēju, jo izskatās, ka kaut kas tur ZZS un SC starpā ir noticis, zatlers jau pāris reižu uzbrauca SC, tā kā izskatās, ka mīla beigusies!
Bet, iespējams, ka kļūdos:)Tad jau redzēs.
Bet to, ka ZZS ir tādi nodevējo, to nedomāju! Aizdomīga jau bija tā vējoņa vizīte, bet nedomāju, ka viņi ir puiši uz izsaukumu:)Būtībā brigmanis nupat ir pielīdzināms ušakovam, abiem viens saimnieks!
 +9  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  27.februāris 2012 11:30
dzeris49 Lembergam un Putinam mentalitates līdzīgas - abi iepriekšējā režīma funkcionāri, abi izmanto demokrātijas imitāciju sevis bagātināšanai, abiem nav nekādi morāli principi, abi tumsonīgi deģenerāti ar aizvēsturisku pasaules redzējumu, abi par varu un naudu pārdos jebko, abiem rokas varētu būt asinīs, Putinam - Litvineņko, mājas Maskavā, čečenija, Lembergam, iespējams, pieci liecinieki, utt, abi ir vienādi pretīgi, vismaz, man, vienīgais, kas viņus atšķir, ir mērogs un iespēja izvērsties.
Jo Latvijā tauta, tomēr, nav tik verdziski - padevīga, un tik viegli piemanāma, kā vairākums Krievijā.
Arī ZZS un Krievijas ER ir analoģiskas partijas - viena ir pilnīgā Lemberga, otra - Kremļa diktātā, abas ir tikai partiju imitācijas.
Vēl jo vairāk, ņemot vērā visu ZZS un SC attiecību vēsturi un sadarbību iepriekšējās Saeimas laikā, jābrīnās būtu nevis par Kremļa un ZZS sadarbību, bet gan, ja tādas sadarbības nebūtu.
Un Zatlers ar SC gribēja sadarboties, visdrīzāk, tāpēc, ka patiešām uzskatīja, ka Latvijai tā būtu labāk, ka tas varētu likvidēt etnisku dalījumu, iespējams, tā bija politiska muļķība vai naivums, bet, ne nodevība.
Lemberqa un viņa tumsonīgās un pērkamās ZZS sadarbībai ar SC un Kremli ir pavisam citi mērķi, tāpēc salīdzināt ZZS un ZRP ir galīgi garām.
 +7  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  27.februāris 2012 12:34
alias Latvija ir neatkarīga valsts jau divdesmit gadus. Latvija ir ES dalībvalsts. Latvija ir NATO dalībvalsts. Bet vēl un vēl kāds no malas diktē, kā mums jādzīvo! Esam nonākuši līdz pilnīgam absurdam. Politiķi medijos skaļi deklarē, ka integrācijas politika ir izcili veiksmīga. Tik veiksmīga, ka Latvijā latvietis, kas neprot krievu valodu, ir ilgstošs bezdarbnieks, bet krievs, kas neprot latviešu valodu, ir reālā darba tirgus apritē. Tik veiksmīgi, ka viens no Krievijas izsūtīts nepilsonis var sacelt kājās visu Latviju un uztaisīt referendumu par krievu valodu kā otro valsts valodu. Un valdība, drošības dienesti plāta rokas - viss ir likumīgi. Nu jau atklātā tekstā medijos sāk parādīties ziņas par to, ka ir iespējama jauna Krievijas okupācija, kas notikšot bez neviena šāviena. Vēlreiz!
 +18  Radius_box_plus Radius_box_minus 4 ATBILDES  ATBILDĒT  27.februāris 2012 08:42
Ance Jā, latvietis darba tirgū tiek totāli diskriminēts! Nekādi nevar pieņemt likumu par pārmērīgām svešvalodu prasībām darba devējiem, bet jau gramstās gar pilsonības uzdāvināšanu nelojālo nepilsoņu bērniem, atcelt ierobežojumus komunistiem un atvieglot naturalizēšanās kārtību:((((
Kad, nu kad beidzot pienāks tā brīnumainā diena un politiķi sāks domāt par Latviju kā vienīgo valsti kur dzīvo latviešu nācija, ka tā ir jākopj un jāsargā, nevis jāliek visiem par kājslauķi!?
 +18  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  27.februāris 2012 09:06
Ciniķis Latvija ir neatakarīga valsts jau 20 gadu, bet Latvijas valdošajiem gļēvlatviešiem muguriņas joprojām ir līkas. Jāšaubās, vai uz šo putina kārtējo paziņojumu kāds no gļēvlatviešiem būs spējīgs dot kārtīgu atbildi.
 +6  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  27.februāris 2012 11:11
dzeris49 Kāda nozīme reaģēt uz demagoģiskiem paziņojumiem, kuriem nav nekāda sakara ar realitāti, un iesaistīties kādā diskusijā ar cilvēkiem, kuri pat netaisās uzklausīt nevienu argumentu, jo visi, izņemot, iespējams, daļu vietējo krievu, saprot, ka nekādas krievu tiesības Putinu neintersē?
Ja viņam tiešām intersētu tautieši, viņš būtu pievērsies to situācijai Vidusāzijas valstīs, kur tos vienkārši diskriminē, atņem īpašumus, un fiziski iznīcina.
Tam visam jāpievērš tikpat daudz uzmanības, kā ķēdes suņu riešanai.
Pat amerikāņi nereaģē uz antiamērikāniskiem izlēcieniem, civilizētiem cilvēkiem stāties diskusijā ar necivilizētiem demagogiem ir bezjēdzīgi.
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  27.februāris 2012 14:46
hmmmm ... Ance; Citējot brīnumainā diena un politiķi sāks domāt par Latviju kā vienīgo valsti kur dzīvo latviešu nācija, ka tā ir jākopj un jāsargā,..." un es vēl nesaprotu - kā šie nesaprot, ka latviska (!) Latvija ir vienīgā valsts, kur viņi var būt politiķi. Tak skaidrs, ka Krievijas guberņā (nu ja patīk - KF satelītvalstī, kas neizbēgami izveidosies ar SC pie varas) viņi varēs slaucīt ielas. :-))))
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  27.februāris 2012 18:12
lno Vai, vai! Ko nu mēs varētu piedāvāt bargajam Kremļa saimniekam, lai mazinātu viņa dusmas? Varbūt pietiktu ar Daugavpili - visu Latgali uzreiz atdot būtu žēl.. Nu bet kā Putins lems - tā būs! Paši vien esam vainīgi - 20 gadus esam diskriminējuši un pazemojuši savus atbrīvotājus!:)))
 +16  Radius_box_plus Radius_box_minus 2 ATBILDES  ATBILDĒT  27.februāris 2012 08:43
Plus_opinionJ.Biotops Nepietiks. Daugavpilī pat ostu nav.
Atceramies gadus 15 vecu Karaganova tekstu: "...iesākumā (tātad paredzēts arī turpinājums) mums pietiktu ar kontroli pār Latvijas ostām".
 +9  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  27.februāris 2012 09:47
ARTs neesi ļauns :)
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  27.februāris 2012 23:17
rinķī apkārt Krievija ļoti izlēmīgi pieprasīs Latvijai un Igaunijai izpildīt starptautisko organizāciju rekomendācijas attiecībā uz nacionālo minoritāšu tiesību ievērošanu ++++ Latvijai tik pat apņēmīgi ir jāpieprasa Kremlim okupācijas fakta atzīšana un šī nozieguma seku kompensēšana utt, un ar šādu prasību pret Kremli ir jāvēršas nekavējoties un nepārprotamā formā :)
 +31  Radius_box_plus Radius_box_minus 4 ATBILDES  ATBILDĒT  27.februāris 2012 08:44
IvarsA ...okupācija un līdz ar to kompensācija ir Putina bubuļi nr.1. Tik lielu kolhozu, kā Krievija pagriezt civilizācijas virzienā ir teju neiespējami. Bet nenogurstoši prasīt pēc taisnības ir LV pienākums un to vajadzētu darīt kopā ar pārējiem baltiešiem.
 +7  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  27.februāris 2012 12:08
andrejs_gr Prasīt jau mēs varam kaut visas senās Baltu zemes līdz pat Maskavas pievārtei. Nu un? Mums praktiski nav instrumentu ar kuriem piespiest Maskavu pildīt mūsu (taisnīgās) prasības. Atšķirībā no Kremļa, kuram ir pietiekams arsenāls, lai šeit palielinātu ietekmi un izdarītu reālu spiedienu. Un tikai absolūts naivulis varētu domāt, ka, ja mēs te tā ar baigi draudīgo seju pieprasīsim to un šito, tad viņu uzreiz nobīsies un apklusīs par nepilsoņiem, valodu utt. Referendums ir tikai ziediņi. Man ir bažas par to, ka kamēr mēs klaigājam par okupācijām, kompensācijām utt., lai mēs nepalaižam to brīdi, kad jau ir par vēlu. Apjēga, kādu negatīvu iespaidu atstās referendums taču arī nāca stipri novēloti.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  27.februāris 2012 14:19
rinķī apkārt andrejs_gr . ....Man ir bažas par to, ka kamēr mēs klaigājam par okupācijām, kompensācijām utt., lai mēs nepalaižam to brīdi, kad jau ir par vēlu. Apjēga, kādu negatīvu iespaidu atstās referendums taču arī nāca stipri novēloti....++++ Vispār jau es savu komentu rakstīju ar nelielas ironijas piešprici :) bet par raustīšanos no Krievijas. Tev nevajag aizmirst, ka esi ES un NATO dalībvalsts pilsonis, tādēļ galvu augšā :) Bet, ja pienāks tādi laiki, kuri Krievijai kļūs izdevīgi, lai otru reizi okupētu Latviju, jeb izdarītos pēc savas patikas ar mūsu valsti, tad Kremlis arī to izdarīs, neskatoties ne uz to, vai tu esi bijis pietiekami rātns attiecībās pret putinistiem bijis, jeb nepiedodami lecīgs :)
Kas attiecas uz situāciju pēc referenduma, tad es redzu tikai plusus, kurus esam ieguvuši, bet slinkums rakstīt tik garu komentu :)
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  27.februāris 2012 15:46
hmmmm ... rinķī apkārt: "Latvijai tik pat apņēmīgi ir jāpieprasa..." - Akurāt tā! un atkārtot to ES katru dienu! Katru! "Kartāga ir jānoposta".
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  27.februāris 2012 18:18
Plus_opinionurga Brigmaņa tikšanās. Bija jau arī Vējoņa tikšanās, vai tik ar Putinu nesasveicinājās... Un, cik tādu tikšanos, kuras nezinām. Kaut kur nesen lasīju Lemberga viedokli par to, ka Latvijā esot krīze nacionālajos jautājumos. Re! Acīmredzot arī Lembergs ķersies pie šo jautājumu risināšanas.
 +8  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  27.februāris 2012 09:08
 +17  Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  27.februāris 2012 09:28
lama BACKGROUND TO THE SUDETEN CRISIS
www.meforum.org/459/p...
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  27.februāris 2012 12:35
Plus_opinionJ.Biotops Pieprasīs, un pat „ļoti izlēmīgi” – tas būtu tā, kā no Gruzijas Dienvidosetiju?
Nuja, draugs Sarkozi priekš tāda cēla darba pāris Mistrālus iešķieba, vēl tikai jāpanāk, lai citas valstis un tas maita NATO izturētos ar izpratni pret Krievijas likumīgo akciju starpnacionālās spriedzes mazināšanai tuvajā pierobežā. Uzdevums nav nereāls, jo visi Rietumeiropas kreisie jau tagad saprot Krievijas vēsturisko lomu. Ne velti aizvakar, apsveicot Krievijas armijas kara flotes un militārā kompleksa atbalsta biedrības (!) dibināšanu, pats metropoļit Moskvskij i vsejā Rusī paziņoja, ka vēsturiskā Krievija ir PSRS robežās.
Kam vēl jānotiek, lai latvju bāliņi beidzot saprastu, kas kaimiņos?
 +20  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  27.februāris 2012 09:33
Plus_opinionEbenemezers čekists pūķins saacis savu veeleešanas kampaņu , impeerijas atjaunošana ir viņa plaans , muusmaaju krievi staav un kriit par šo ļeņinieti , gaida kaa mesiju , bet ceriiba muļķa mierinaajums , natgriezt muus atpakaļ ķeizariskajaa krievijaa...
 +13  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  27.februāris 2012 09:33
Plus_opiniontraductrice Ko darītu Krievija kā suverēna valsts, ja tai līdzīgu prasību izteiktu kāda cita valsts? Nešauboties - paņirgtu par bezkaunību, aizrādītu par līšanu svešās lietās un ignorētu.

Kas būtu jādara Latvijai kā suverēnai valstij analogā situācijā? Tieši tas pats.
 +17  Radius_box_plus Radius_box_minus 2 ATBILDES  ATBILDĒT  27.februāris 2012 09:50
lno traductrice....Kas būtu jādara Latvijai?
_______________
Nekavējoši visās pilsētās, novados ,pagastos jāatver Manifesta parakstīšanas punkti, kuri darbotos 24 h diennaktī!:)
 +9  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  27.februāris 2012 09:55
zanE ...tak ir jau atvērti,tik darba laiks jāpagarina...:)
 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  27.februāris 2012 14:07
Plus_opinionklejotājs no fantastiskās pasaules:

Liliputins kārtējo reizi apsūdz Latviju visos iedomājamos grēkos. Latvijā itin neviena komentāra presē, saziņas līdzekļos ne arī politiķu komentāri. Kaut ko mēģina sacīt Juris Rubenis, bet neviens viņā neieklausās.

Vai pārāk drosmīga fantazija? Nereāli?
 +4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  27.februāris 2012 09:57
vakars_lv Nu tik pat labi mēs varētu pieprasīt, lai Krievija ievēro tautu pašnoteikšanās tiesības, konkrētāk, teiksim, čečenu tautas pašnoteikšanās tiesības. Vai varbūt oficiālās valodas statusu ķiniešu valodai!

Putinam vienkārši par katru cenu gribas jau pirmajā kārtā vinnēt KF prezidenta "vēlēšanās". Daži Putinu sauc par pūķinu. Tāda līdzība ar vārdu pūķis sanāk. Tikai šajā gadījumā nevis vējš tur pūķi gaisā, bet tas, cik stipri pūķis pūš pīlītes!
 +5  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  27.februāris 2012 10:05
saule_laime Draugi, beidzam tak slimīgi reaģēt uz liliputa izlēcieniem! Visiem taču bija zināms, ka referendums pārklāsies ar priekšvēlēšanu kampaņām, tādēļ iepriekš zināmie rezultāti tik izmantoti kā trumpis vaimanām par apspiestajiem krieviem. Kādēļ mēs tagad atkal sākam mazohistiski šausmināties, ja labi zinām, ka tie ir tukši vārdi? Ne nu mums šeit kāds nāks, ne norādīs uz mūsu iekšējām problēmām. Pat Muižnieks teica, ka "krievu problēma" nav cilvēktiesību jautājums, tādēļ beidzam barot ar savu enerģiju gan svešu, gan savējos naidniekus. Vienkārši ignorējam trakos.
Vienīgā adekvātā reakcija uz Putina runu būtu jānāk no Rinkeviča- pošļi vi uz poda, batjuška! Esmu pārliecinātā, ka tieši tā arī rīkosies igauņi.
Piedāvāju šo rakstu atzīmēt ar "klusuma brīdi". :)
 +7  Radius_box_plus Radius_box_minus 3 ATBILDES  ATBILDĒT  27.februāris 2012 10:24
vakars_lv Man jau liekas, ka mēs visi Putinu uztveram ar humoru!
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  27.februāris 2012 10:42
saule_laime mēs visi Putinu uztveram ar humoru!
_____________________________
Arī tā ir labi, bet vēl labāk būtu nepierādīt pašiem sev aksiomas. Pat savā starpā aprunājot šo paziņojumu, mēs izrādām pārāk lielu godu vienam slimīgi varaskāram ākstam. Vēl sliktāk- mēs parādam mūsu krieviem, ka mēs respektējam botoksmadāmas domas. Nafig?
 +4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  27.februāris 2012 10:50
vakars_lv un vēl ... kā noderētu nerakstīts masu mēdiju ētikas kodekss (kaut gan masu mēdiji un ētika bieži ir šķirtas lietas), kas noteiktu neintervēt Latvijai nelojālus politiķus un tamlīdzīgus īpatņus...
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  27.februāris 2012 12:37
agrunte Tas vēl nieks! Šodien Krievija noķēra teroristus, kuri gatavoja atentātu pret Putinu! Ak brīnums, tieši nedēļu pirms balsošanas. Bet paldies dievam, Putins esot izglābts no ārējo ienaidnieku atentāta.
Viss internets ņirdz, neesmu redzējis neviena komentāra, kurā cilvēks to uztvertu nopietni. Vienīgā nopietna doma - Krievijā cilvēki ar atvieglojumu konstatē, ka šoreiz čeka, šķiet, nolēma iztikt ar žēlīgām pasaciņām un neko nespridzināt pa īstam.
 +15  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  27.februāris 2012 11:02
guna Redz, kā pats galvenais referenduma rīkotājs smuki atklājies. Turklāt ar nepārliecinošiem argumentiem. Kāda Krievijai daļa gar nepilsoņiem? Viena daļa no tiem, iespējams, ir baltkrievi, poļi, ukraiņi. Kāds sakars tiem ir ar Krieviju?
Šis Putina paziņojums liecina par vairākām lietām. Pirmkārt, referenduma projekts, kam bija paredzēta vieta Krievijas prezidenta vēlēšanu kampaņā, ir kārtīgi izgāzies, ja jau pats galvenais "boss" sācis ārdīties, otrkārt, acīmredzot pēc Latvijas bija paredzēti "pasākumi" Igaunijā un, treškārt, viņi sapratuši, ka bez nepilsoņu balsīm tikt varā vairs nav iespējams.
 +7  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  27.februāris 2012 11:13
Ance Hei, žurnālisti, ir darbiņš: gribētos dzirdēt ZZS ierindas biedru komentārus par viņu vadītāja tikšanos ar valstij nedraudzīgas valsts pārstāvi! Tiekam pārdoti vai jau esam pārdoti? Cik tas maksā?
 +12  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  27.februāris 2012 11:36
Reinis Dienas anekdote pilnīgi sanāk - demokrātijas indeksa 117. valsts (veselas 10 vietas virs Kubas) tagad mācīs par cilvēktiesībām valsti, kura atrodas 48. vietā ?!

en.wikipedia.org/wiki...
 +11  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  27.februāris 2012 11:40

Pievienot savu viedokli

    Lai pievienotu viedokli ⎯

    vai