IR

Infografika: Ko domājam par vecumu? 3

2012.gads ir pasludināts par Eiropas gadu aktīvai novecošanai un paaudžu solidaritātei.
2.februāris 2012 14:41

Latvija gada ietvaros izvirzījusi četras prioritātes - veicināt paaudžu sadarbību, celt vecākās paaudzes prestižu sabiedrībā, mazināt viņu diskrimināciju darba tirgū, kā arī sekmēt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, informē Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā.

Šim gadam par godu Eiropas Komisijas pārstāvniecība izveidojusi infografiku, kurā iespējams salīdzināt Latvijas iedzīvotāju attieksmi pret dažādiem ar novecošanu saistītiem jautājumiem ar citām ES valstīm.

Dati: Eurobarometer


Ieteikt šo rakstu? Jā(0)

Populārākie viedokļi

aradhana Patiesībā sabiedrība noveco daudz mazāk, nekā rāda skaitļi, varbūt pat vispār nenoveco. Vienkārši dzīve kļūst garāka. Tām skolas garderobes tantiņām, kuras atceramies no padomju laikiem, patiesībā bija piecdesmit, nevis septiņdesmit, kā šobrīd liktos, atsaucot atmiņā viņu izskatu...
 +4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  2.februāris 2012 16:35
varbūt ka tā .
Nav slikta tēma apskatīšanai ar infografikas paņēmienu.

Tikai šoreiz tieši izpildījumā ir vismaz divas kliedzošas aplamības.
Pirmā, pašus uzstādījumus (jautājumus) ir jāmeklē vismaz ar lupu, vai pat mikroskopu, pretstatā nemainīgajam virsrakstam, un pat pogai "Nākošais jautājums".
Otrkārt, samulsina % zīmes NElietošana pie skaitļiem, kuri raksturo tieši procentuālo sadalījumu. Varbūt to risinātu jautājumu (uzstādījumu) saredzamāka rādīšana, jo tur paskaidrojums principā ir. Un tas nebūtu aktuāli, ja VISI rādītāji raksturotu TIKAI %.
Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  2.februāris 2012 15:22

Pievienot viedokli →