IR

Ir jautā 4

Kā vērtējat Valda Dombrovska valdības pirmās 100 dienas?
Zalite-media_large
Māra Zālīte
25.janvāris 2012 13:56


Mārtiņš Pūris,
televīzijas spēles Es varu būt premjerministrs! uzvarētājs:
Kopumā diezgan labi. Bija daži nepopulāri lēmumi, kas saistās ar budžeta izstrādi, bet kopumā virziens pareizs. Sākums jau pagāja, audzinot jaunos zatleriešus. Domāju, ka šai valdībai  jānoturas ilgāk nekā pārējām.

  • Sveiciens!
    Lai tālāk lasītu šo rakstu, Jums jābūt žurnāla Ir abonentam.
    Abonentus laipni lūdzam ienākt.
    Ja vēl neesat Ir abonents, aicinām izmantot ērto Ir abonēšanas iespēju.

Populārākie viedokļi

Plus_opinionEbenemezers ... pozitiivi , jo beidzot blakus neseež tas noziedznieks , kurš apsuudzeets smagos kriminaalnoziegumos , tas kas bija pirms tam , bija apkaunojums visas pasaules priekšaa , un tam meerkaķim veel netruukst nekauniibas savas ma**s ( Streipa vaardiem izsakoties) piedaavaat atpakaļa valdiibaa un koaliicijaa, nekaadi nepieļauju šiis cuuciibas atkaartošanos , beidzot premjera rokas nav saistiitas un ir briivas riicibai
 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  26.janvāris 2012 20:55
$OCIETY? Pozitīvi pārsteidz Ronis. Beidzot ministrs, kas strādā. Vai viņam ar tranzīta problēmu risināšanu sanāks slikti vai labi- laiks rādīs... bet lietas beidzot kustās!
Nedaudz samulsināja Ķīlis- cilvēkam ar viņa inteliģences līmeni (vismaz deklarēto) vajadzētu saprast, ka lielas izmaiņas tiek veiktas maziem solīšiem :/.
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.janvāris 2012 22:38
Plus_opinionJ.Biotops Atkal tās 100 dienas, kam Latvijas apstākļos nav ne mazākās nozīmes. Atbilstoši vērtētāji arī atrasti – rakstniece, dzejnieks, televīzijas spēlmanis. Laikam jau saņemu, ko pelnījis, kārtējo reizi skumji skatīties spogulī.
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  26.janvāris 2012 08:10

Skatīt visus viedokļus → Pievienot viedokli →

Šonedēļ žurnālā