IR

Tiks veidota Ceļu laboratorija 27

Satiksmes ministrs Uldis Augulis sola uzlabot ceļu kvalitāti
F64_avarija_100128_037-media_large
foto: Lauris Vīksne, f64
19.janvāris 2011 16:33

Satiksmes ministrs Uldis Augulis šodien vēstīja Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas deputātiem, ka ministrija aktīvi strādā pie tā, lai ceļu kvalitāte Latvijā uzlabotos, ziņo aģentūra LETA

Atgādinot par neseno incidentu, kad būvfirmas sastrīdējās par to vai ceļi tiek būvēti pareizi vai tomēr nē, ministrs paziņoja, ka tiks attīsta īpaša Ceļu laboratorija, lai pastiprinātu kontroli pār būvniecības procesiem. Laboratorijai jāsameklē piemērotas telpas un jāiegādājas nepieciešamā tehnika.

Tāpat tiekot plānots samazināt normatīvo aktu bāzi, tikšot arī prasīta lielāka atbildība no būvniekiem un, iespējams, pagarināts garantijas termiņš.  

 

Ieteikt šo rakstu? Jā(1)

Populārākie viedokļi

alodzins Nav vajadzīga īpaša laboratorija. Izpēte jāpasūta neatkarīgām ekspertu organizācijām ārpus Latvijas. Citādi jēgas nebūs vēl ilgi: gads, kamēr nodibinās laboratoriju, gads, kamēr nosertificēs, vēl gads, kamēr izstrādās metodiku utt. Un galā - atnāks kāds ietekmīgs vīriņš, un pateiks, ka viss ir kārtībā ar Latvijas ceļiem.
 +5  Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  20.janvāris 2011 09:00
puika Vai šādas lietas valsts nevar pasūtīt savām augstskolām?
Varbūt IR var pajautāt?
 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus 2 ATBILDES  ATBILDĒT  20.janvāris 2011 08:14
freifunkLV vēl viena vietā uz kurieni aiziet daļa no projektu naudas (ts "otkatos"). jebkam ,ko viedo tie divkoši ZZS, uzreiz var piešut interešu konfliktu.
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  20.janvāris 2011 09:13

Skatīt visus viedokļus → Pievienot viedokli →