IR

Par Šleseru! 35

VĒLĒTĀJS. Bill&Yard reklāmas projektu vadītājs Matīss Francis (22) balsos par apvienību PLL
F64_100830_matiss_008-media_large
0 Gatis Gierts, F64
Ieva Alberte 1.septembris 2010 13:50

Buldozers Matīsam iepatikās, jau mācoties vidusskolā. Kad klases audzinātāja, runājot par vēlēšanām, norādīja, ka par Šleseru jau nu gan nevajadzētu balsot, Matīss iebilda. Šlesers viņu «paņēma» ar to, ka runāja par reālām lietām, nevis vispārīgi. Konkrēti - par ceļu uzlabošanu. «Kratoties no Liepājas uz Rīgu, aizdomājos par to, ka man personīgi viss vajadzīgais ir. Pietrūkst tikai laba ceļa, pa kuru aizbraukt pie vecākiem.»

  • Sveiciens!
    Lai tālāk lasītu šo rakstu, Jums jābūt žurnāla Ir abonentam.
    Abonentus laipni lūdzam ienākt.
    Ja vēl neesat Ir abonents, aicinām izmantot ērto Ir abonēšanas iespēju.

Populārākie viedokļi

Plus_opinionpecisk Lai gan sākumā man gribējās pateikt kaut ko skarbu šim jaunietim, pēc tam sapratu - nav vērts. Katram mums ir savas jaunības muļķības gadījušās un ir grūti tās novērst citiem tavā vietā.
 +10  Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  1.septembris 2010 23:31
Māris Mārtiņs var jau saprast kaapeec puisis taa raujas :) billandyardam pat savas maajaslapas jeedziigs nav (comming soons vien ir), taapeec japaziepee stendzim kaads ziepju burbuls. moshka panjem darbaa?! taads aktiivs muljkjiitis :)
 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  2.septembris 2010 01:00
guanche Ja nemaldos, par ceļiem ļoti ilgi bija atbildīgs tieši Šlesers satiksmes ministra amatā. Nesaprotu - tas ir mazohisms vai kas, balsot par tiem, kas valsti postā grūž?

>Kratoties no Liepājas uz Rīgu, aizdomājos par to, ka man personīgi viss >vajadzīgais ir. Pietrūkst tikai laba ceļa, pa kuru aizbraukt pie vecākiem.
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  6.septembris 2010 03:27

Skatīt visus viedokļus → Pievienot viedokli →

Šonedēļ žurnālā