IR

Citādie latvieši 2

Sabiedriskās domas pētniekam Arnim Kaktiņam nav gatavas receptes Latvijas nākotnei, taču par vienu viņš ir drošs - bez būtiskām izmaiņām cilvēku attieksmē pret citiem un valsti neiztikt
Anita Brauna 4.augusts 2010 12:27

Arņa Kaktiņa kabineta uzkrītošākais dizaina elements ir augstas grāmatu un mapju kaudzes. Uz galda un plauktos. Atomelektrostacijas, Psychometrics*, Psychology**, Stratēģiskā vadīšana, Tipi Potrebitelja*** - grāmatu «muguriņas» vēsta, ka arī tematu diapazons ir plašs. «Mani interesē gandrīz viss,» komentē Kaktiņš. Tirgus un sabiedriskās domas pētījumu firmas SKDS vadītāja interešu loku nosaka arī bizness - Latvijā socioloģisko pētījumu firmas nevar atļauties specializāciju, tām jābūt universālām, «citādi maizei nesanāks».

  • Sveiciens!
    Lai tālāk lasītu šo rakstu, Jums jābūt žurnāla Ir abonentam.
    Abonentus laipni lūdzam ienākt.
    Ja vēl neesat Ir abonents, aicinām izmantot ērto Ir abonēšanas iespēju.

Populārākie viedokļi

zars Vairāk nekā puse atzinās, ka ir piesavinājušies materiālās vērtības.
____________________

Tādi esam - kampēju tauta, loģiski, ka lielkampējs ir populārākais premjera kandidāts...
Lai kaut kas mainītos uz labo pusi, manuprāt, būtu jānāk kādam/kādiem pie sabiedrības ar misijas apziņu, ar beznosacījuma mīlestības spēku, kas spētu motivēt mainīt prioritātes dzīvē. (triviālākais uzstādījums - no kampējiem kļūt par apzinīgiem nodokļu maksātājiem). Protams, ir pietiekami liela varbūtība kļūt par antiņiem vairākuma acīs, taču vai ir varianti?

Ēlertes grupai augsti uzstādījumi tā kā bija, taču, acīmredzot, bija arī šaubas par saviem spēkiem . Vienotībai kopumā līdz šādam apziņas līmenim vēl ļoti, ļoti tālu.
 +5  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  6.augusts 2010 11:35
Plus_opinionpecisk Inteliģenti tieša un atklāti laba intervija. Paldies!
 +4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  5.augusts 2010 12:50

Pievienot viedokli →

Šonedēļ žurnālā